Rano jak zwykle udaliśmy się na lekcje. Ale nie było jak zwykle – dzieci ze smutkiem zastanawiały się, jak to możliwe, że obóz już dobiega końca. Nastrój udzielił się również nam, dorosłym. Choć jesteśmy zmęczeni, z żalem będziemy się jutro żegnać z dzieciakami. Dzisiejszy dzień miał również wesołe momenty. Po południu odbył się ślub Heli i Stasia, którego udzielił im Mikołaj. Świadkami byli Janek i Ala oraz wszyscy zaproszeni goście. Po uroczystości było przyjęcie :). Wieczorem odwiedziły nas dzieci z łapszańskiego zespołu ludowego. Najpierw podziwialiśmy ich występy, potem był czas na wspólną zabawę. Dzień zakończyliśmy wręczeniem nagród, dyplomów i medali za sprawności, udział w rozgrywkach piłkarskich, muzykowaniu i tańcu. Docenione zostało również czytanie książek i dbanie o porządek w pokoju.