Za nami upalny dzień. Po obiedzie urządziliśmy na boisku zabawy z wodą – hokej mopami i baloniadę. Kolejka chętnych do obydwu konkurencji była długa. Po dzisiejszej grze w hokeja jedno jest pewne – wszystkie dzieci porządnie odmoczyły nogi, a w dodatku wzorowo zdały egzamin z obsługi mopa, co polecamy sprawdzić w domu :). Drużyny piłkarskie oczywiście kontynuowały swoje rozgrywki, bo, jak powtarzają ich członkowie, dzień bez piłki, to dzień stracony.

Przed kolacją były przygotowania do balu na Olimpie. Każdy wcielał się w jakąś inną postać, więc poza strojami należało naszykować odpowiednie atrybuty. Po kolacji spotkaliśmy się w sali konferencyjnej. Zostały wręczone nagrody za wczorajsze gry – mitologiczną i bajkową. Dzieci zostały również nagrodzone za zdobyte w pierwszym tygodniu sprawności. Potem zaczęła się zabawa – każdy prezentował swój strój i atrybuty, a zadaniem pozostałych było odgadnięcie, w jaką postać się wcielił. Gratulujemy dzieciom pomysłowości, umiejętności aktorskich i niezłej wiedzy na temat mitologii. Prezentację zakończyła inscenizacja najstarszej grupy, a zaraz potem zaczęła się wyczekiwana dyskoteka. Po niej udaliśmy się na górkę, gdzie czekało na nas ognisko z kiełbaskami.